7 лютого 2023, 10:29

Прем'єр Польщі Моравецький влучно порівняв Путіна з наркодилером: "1 доза дешево, щоб ви повернулися"

Моравецький розкритикував тих європейських лідерів, які повелися на вигідні нафтогазові контракти Кремля та поставили під загрозу і себе, і решту цивілізованого світу.

Прем'єр Польщі Моравецький влучно порівняв Путіна з наркодилером: "1 доза дешево, щоб ви повернулися"

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, коментуючи "газовий" шантаж з боку Росії та контракти, укладені в Європі, влучно та точно порівняв президента Росії Путіна з торговцем наркотиками, передає Діалог.UA.

За словами польського прем'єра, хитрий торговець "речовинами" дає первинну "дозу" безплатно або дуже дешево, щоб потім людина, яка потрапила у залежність, повернулася до нього за добавкою.

Моравецький наголосив, що Захід проміняв боротьбу за свободу на контракти з російською олігархією, та відповідальність тут має нести не тільки російський диктатор, а й ті європейці, які купилися на його привабливі економічні пропозиції.

"Ми часто говоримо про залежність Європи від російської сировини, а Путін діє трішечки як наркодилер, який дає першу дозу безплатно або дуже дешево, щоб залежний приходив ще та погоджувався з будь-якою ціною", - наголосив прем'єр-міністр.

Він додав, що РФ досить легко спокусила Європу, та це не тільки через "демонічні" властивості Путіна й інших представників російської верхівки, а й через слабкість самої Європи.

Водночас Моравецький висловив думку, що Росія зробила серйозну помилку, влаштувавши повномасштабне вторгнення на територію України. Якби Путін не напав на українців, РФ мала б непогані шанси виграти економічну війну в Європи, остаточно її "купивши".

Нагадаємо, раніше Моравецький сказав, що Польща готова стати на чолі нового світопорядку "без Росії".

Також повідомлялося, що прем'єр-міністр Польщі порівняв дії РФ із поведінкою пораненого ведмедя - ситуація небезпечна та непередбачувана.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини