3 лютого 2023, 18:55

Нетаньяху пообіцяв Макрону передати Україні "військові штучки" – ЗМІ

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху зазначив, що "він не може зайти надто далеко, не спровокувавши Росію".

Нетаньяху пообіцяв Макрону передати Україні "військові штучки" – ЗМІ

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху на тлі чуток про готовність Ізраїлю переглянути політику постачання зброї Україні пообіцяв президенту Франції Еммануелю Макрону передати українській стороні "військові штучки", але не уточнив, про що саме йдеться.

Як повідомляє The Times of Israel, про це глава ізраїльського уряду заявив під час зустрічі з французьким лідером.

Водночас Нетаньягу висловився про можливу реакцію Кремля на надання Ізраїлем військової допомоги Києву, заявивши, що "не може зайти надто далеко, оскільки це спровокує РФ".

Крім того, ізраїльський прем'єр розповів Макрону, що не має наміру наполягати на своїй ролі посередника між Києвом і Москвою, поки Україна, Росія та США не попросять його про це. За словами Нетаньяху, ще рано думати про посередництво.

В офісі прем'єр-міністра Ізраїлю не стали розкривати подробиці бесіди між Нетаньяху та Макроном, а на прес-конференції глава уряду повідомив, що він пояснив французькому співрозмовнику позицію ізраїльської сторони.

"Він (Макрон - ред.) добре розбирається у цьому питанні", - додав прем'єр.

На сьогодні Ізраїль не надавав Україні будь-які види озброєння, але направляв гуманітарну допомогу, а також засудив російське вторгнення.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ писали, що Нетаньяху наказав переглянути політику поставок озброєння для України на тлі посилення тиску з боку Заходу у питанні надання військової допомоги Києву.

Раніше CNN повідомив, що в Ізраїлі не виключають постачання зброї в Україну, зокрема комплексів протиповітряної оборони "Залізний купол".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини