7 жовтня 2022, 11:44

"Вперше за 60 років", – Байден прокоментував можливе використання РФ тактичної ядерної зброї

За останні 60 років світ перебуває на межі нової ядерної катастрофи, заявив президент США Джо Байден.

"Вперше за 60 років", – Байден прокоментував можливе використання РФ тактичної ядерної зброї

Таку заяву зробив президент США Джо Байден учора, 6 жовтня, коментуючи останні заяви Путіна на тлі анексії нових територій України.

Глава Білого дому під час виступу на благодійному заході Демократичної партії у Нью-Йорку зупинився на питанні ядерної безпеки, повідомляє CNN.

Вперше з 1962 року після Кубинської кризи існує пряма загроза застосування ядерної зброї. Ця загроза цілком реальна, якщо Росія й надалі йтиме цим шляхом, заявив глава США.

Навіть застосування тактичної ядерної зброї може спричинити Армагеддон.

Байден заявив, що він хоче зрозуміти причину "путінського божевілля", яке здатне штовхнути його на застосування ядерної зброї. Не виключено, що російський диктатор готовий до нього вдатися через постійні поразки на полі бою в Україні.

При цьому американські спецслужби стверджують, що поки що не бачать активності РФ щодо підготовки ядерної зброї для завдання удару. При цьому американський генерал Пет Райдер вважає за неприпустиме, щоб президент РФ постійно лякав і шантажував Захід ядерною зброєю.

Тим часом Захід серйозно ставиться до загрози Путіна застосувати ядерну зброю. У російських ЗМІ з початку поточного тижня з'явилося багато новин про пересування "ядерного поїзда" до кордону з Україною.

Раніше ми повідомляли, що військовий експерт Жданов розповів про існування у РФ одразу двох типів "ядерних поїздів", які дісталися у спадок від СРСР.

Нагадаємо, біохімік Гліб Репіч озвучив правила поведінки за можливого удару ядерної зброї.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини