17 вересня 2022, 18:59

Шольц заявив про "зсуви" та "дружній тон" у переговорах з Путіним

Канцлер Німеччини Шольц розповів, що у переговорах із президентом РФ продовжує наполягати на виведенні російських військ з України.

Шольц заявив про "зсуви" та "дружній тон" у переговорах з Путіним

Глава німецького уряду Олаф Щольц повідомив про "певні зрушення" у переговорах з президентом Росії Володимиром Путіним і заявив, що його бесіди з російським диктатором проходять у "дружньому тоні", незважаючи на діаметрально протилежні позиції з багатьох питань, інформує Deutschlandfunk.

За словами лідера ФРН, у ході його останніх розмов з господарем Кремля "дійсно були зрушення", але вони не надто масштабні.

Шольц повідомив, що у розмовах з Путіним продовжує вимагати від нього виведення російських військ із території України. Крім того, канцлер Німеччини порушує у цих бесідах гуманітарні питання, наприклад, теми вивезення зерна та забезпечення доступу співробітників Червоного Хреста до військовополонених. Також сторони обговорювали ситуацію навколо Запорізької АЕС у тимчасово окупованому Енергодарі.

Остання розмова Шольца з Путіним відбулася цього тижня. Лідери Німеччини та Росії розмовляли по телефону протягом 90 хвилин. За підсумками розмови Шольц повідомив, що він не побачив намірів Путіна міняти свою позицію щодо війни з Україною.

Нагадаємо, днями Шольц висловив стурбованість через недостатньо жорстку реакцію Заходу на анексію Криму у 2014 році. За словами канцлера, у разі рішучої відповіді вісім років тому Путін, можливо, не наважився б на нову агресію щодо України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини