2 вересня 2022, 11:08

В AP розповіли про те, чи вигідно КНДР відправляти своїх робітників на окупований Донбас

Російські дипломати виступають за те, щоб відправити на окупований Донбас робітників із КНДР.

В AP розповіли про те, чи вигідно КНДР відправляти своїх робітників на окупований Донбас

Нещодавно у Москві посол Північної Кореї зустрівся з представниками "ЛДНР". За підсумками зустрічі він висловив оптимізм щодо співпраці у сфері міграції.

Журналісти Associated Press припускають, що може йтися саме про робітників з КНДР, які прибудуть до "ЛДНР", щоб відновити населені пункти. Натомість Корея від РФ може отримати підтримку Москви в ООН і деякі "благи" в обхід санкцій.

У липні КНДР стала другою країною після Сирії, яка визнала "незалежність" "ЛДНР".

Відомо, що присутність робітників із Кореї на Донбасі повністю суперечить санкціям ООН, накладеним на Пхеньян у зв'язку з розроблення ядерної програми.

А ось у РФ ідею з робітниками повністю підтримали. Посол РФ у КНДР Олександр Мацегора заявив, що корейці – "дешева робоча сила", яку можна "кидати" у "найважчі умови".

Нещодавно віце-прем'єр РФ Марат Хусіуллін заявив, що нібито КНДР сама виступила з пропозицією допомогти робітниками, щоб відновити Донбас.

Західні експерти сумніваються, що Корея відправить своїх робітників на Донбас, доки в Україні триває війна. Однак після закінчення такого варіанта не виключено.

Експерти також не можуть сказати, чи є у цьому питанні вигода для КНДР. У РФ через санкції проблеми з готівкою, проте Москва може розплачуватися з Пхеньяном продуктами, енергоресурсами й обладнанням.

Експерт із Південної Кореї Хонг Мін упевнений, що Пхеньяну буде вигідніше, якщо РФ і Китай приєднають КНДР до свого "союзу".

Нещодавно сам ватажок "ДНР" Пушилін зізнався, що чекає на Донбасі робітників з КНДР.

Ще на початку серпня росЗМІ повідомили, що КНДР готова відправити в Україну до 100 тисяч своїх солдатів на допомогу російській армії.

Нагадаємо, біженці з території "ЛДНР" розповіли, як їм живеться у Росії, озвучивши всі жахи "нового існування".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини