6 квітня 2022, 07:56

Ізраїль відкрито звинуватив Росію у військових злочинах в Україні

Голова МЗС Ізраїлю відкрито засудив дії російських військових в Україні по знищенню мирного населення.

Ізраїль відкрито звинуватив Росію у військових злочинах в Україні

Голова МЗС Ізраїлю Яір Лапід, на відміну від прем'єр-міністра Нафталі Беннета, не лише засудив масові вбивства у Бучі, а й відкрито звинуватив Росію у військових злочинах.

Вчора, 5 квітня, Лапід на своїй сторінці у Twitter опублікував невеликий пост, але у ньому зумів засудити РФ за військові злочини на території України.

Фотографії та свідчення очевидців із Бучі дуже жахливі, написав Лапід. Російська армія вчинила злочин проти мирного населення, і голова МЗС Ізраїлю засуджує такі вчинки.

З початку війни РФ в Україні Ізраїль дотримувався нейтралітету.

Прем'єр-міністр Ізраїлю також засудив те, що сталося у Бучі, але не став відкрито звинувачувати РФ. Він заявив, що Ізраїль намагатиметься допомогти Україні.

Лапід зазначив, що після побачених фотографій із Бучі "світ не мовчатиме". Він закликає інші країни не мовчати, не бути циніками та не "обмежуватися виключно своїми інтересами й економічною вигодою", а допомогти Україні.

Ще у середині березня в Офісі президента України звинуватили Ізраїль у тому, що країна своїм нейтралітетом є посередником РФ у цій війні. Пізніше стало відомо, що Ізраїль відмовився тимчасово приймати біженців з України. Президент України також розкритикував нейтралітет Ізраїлю. Зеленський не може зрозуміти, чому країна ще не ввела економічних санкцій проти РФ і не хоче допомогти Києву зброєю.

Усім цим подіям передувала інформація низки ізраїльських ЗМІ про те, що Беннет нібито запропонував Зеленському погодитися на умови РФ і капітулювати.

Лапід ще у перші дні війни висловив стурбованість долею своїх громадян, які проживають в Україні, а також виступив за надання Києву гуманітарної допомоги.

Раніше ми повідомляли, що 13 березня голова МЗС Ізраїлю вперше публічно засудив вторгнення РФ в Україну, закликавши Москву вивести свої війська.

Нагадаємо, Гордон у прямому етері на одному з ізраїльських телеканалів похвалив Зеленського за те, що він закрив багато ЗМІ, які раніше належали Медведчуку.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини