26 січня 2022, 11:07

Слідом за США: у Британії анонсували новий пакет санкцій проти Росії та Путіна

У Британії заявили, що вони готують новий проект санкцій проти Росії, які можуть торкнутися і глави держави.

Слідом за США: у Британії анонсували новий пакет санкцій проти Росії та Путіна

Глава МЗС Великої Британії Ліз Трасс зізналася, що уряд активно працює над новим проектом санкцій проти Росії на випадок вторгнення її армії до України. Вони торкнуться як юридичних, так і фізичних осіб.

Сьогодні, 26 січня, у прямому ефірі на телеканалі Sky News Ліз Трасс зізналася, що Британія може підтримати санкції щодо президента Росії, про яких днями говорив Джо Байден.

При цьому у МЗС країни не стали уточнювати, про які саме санкції йдеться та кого вони можуть торкнутися.

Напередодні глава Білого дому заявив, що вторгнення російської армії в Україну матиме наслідки для всього світу. Джо Байден наголосив, що його адміністрація готова розглянути персональні санкції проти Володимира Путіна.

Також у США заявили, що вони вже готують 8500 військовослужбовців, які у разі ескалації конфлікту посилять військову присутність у країнах Східної Європи. При цьому у Вашингтоні дали зрозуміти, що американські війська не допомагатимуть Україні у разі бойових дій із Росією.

Журналісти агентства Bloomberg повідомляють, що італійський уряд на тлі зростання напруженості навколо України попросив провідні компанії країни відмовитися від відеоконференції з Путіним, яку заплановано на 26 січня.

Раніше у Німеччині висловилися проти вимог Росії щодо нерозширення НАТО на Схід і прокоментували ситуацію з санкціями щодо "СП - 2".

Нагадаємо, президент США не відкидає запровадження санкцій проти президента Росії, якщо його армія вторгнеться в Україну.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини