22 грудня 2021, 12:03

Кадиров розлютився після відкриття у Туреччині парку імені Дудаєва і загрожує Ердогану

Глава Чечні може дати відповідь на вчинок, який, за його словами, "не відповідає іміджу Туреччини як дружньої країни стосовно Російської Федерації.

Кадиров розлютився після відкриття у Туреччині парку імені Дудаєва і загрожує Ердогану

У місті Кьорфез у Туреччині відкрили новий парк, якому дали ім'я першого президента самопроголошеної Чеченської Республіки Ічкерія (ЧРІ) Джохара Дудаєва. Також у парку йому встановили пам'ятник.

На цю подію дуже емоційно відреагував голова Чечні Рамзан Кадиров.

Кадиров назвав такі дії уряду Туреччини спробою прикрити терористів, які скоїли злочини у Росії, а пізніше поливали брудом в Інтернеті всю владу країни та республіки.

Суть конфлікту у Facebook описав журналіст Осман Пашаєв, передає Діалог.UA.

"Рамзан Ахматович підвищив голос на Реджепа Ахметовича. Чеченський намісник Путіна у своєму телеграм-каналі звинуватив турецького президента у підтримці тероризму", - пише він.

На думку голови Чечні, такі дії турецького уряду виглядають цинічно. Вони не відповідають іміджу Туреччини як дружньої держави стосовно РФ.

Пашаєв додає: "Кадиров обурений і вимагає від Ердогана визначитися: він за терористів чи за добрі відносини з РФ".

Крім того, чеченський лідер пригрозив дати відповідь Анкарі й увічнити у Грозному ім'я засновника забороненої у Туреччині Робочої партії Курдистану Абдулли Оджалана.

"Напевно, не варто було у такому тоні звертатися до султана", - робить висновок журналіст.

Нагадаємо, лідер чеченського визвольного руху Джохар Дудаєв передбачив анексію Криму та війну РФ з Україною за 19 років до того, як це сталося.

Повідомлялося, що розвідка Туреччини підозрює депутата Держдуми та соратника Кадирова в організації вбивств.

Раніше у Російській Федерації відбулася заочна словесна суперечка між главою Чеченської Республіки Рамзаном Кадировим і відомою російською пропагандисткою, головним редактором телеканалу RT Маргаритою Симоньян.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини