12 листопада 2021, 20:47

Польща отримала допомогу від НАТО – перша група військових з'явилася на кордоні з Білоруссю

Офіційний Лондон підтвердив відправлення своїх солдатів до Польщі у район міграційної кризи.

Польща отримала допомогу від НАТО – перша група військових з'явилася на кордоні з Білоруссю

Група військовослужбовців ЗС Великобританії розгорнута у районі польсько-білоруського кордону, де знаходяться тисячі біженців із Близькосхідного регіону. Фахівці вивчать можливості надання інженерної підтримки для розв'язання міграційної кризи.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони країни у Twitter.

У відомстві уточнили, що рішення схвалила влада країни після угоди з урядом Польщі.

Водночас НАТО закликало Мінськ не створювати на кордонах штучної міграційної кризи, спрямованої проти Литви, Латвії та Польщі. Військові попередили, що стежитимуть за розвитком ситуації та ухвалюватимуть відповідні рішення.

Напередодні у ЗМІ з'явилася інформація про перекидання п'яти військових літаків армії РФ у Гродно, яке розташоване за десяток кілометрів від польського кордону. Наразі невідомо, який вантаж був на борту усіх цих суден.

Крім цього, Москва звинуватила Варшаву у провокаціях і погрожувала "відповіддю" на дії біля білоруських кордонів. Представник РФ у ООН нагадав про ОДКБ, згідно з яким Росія захищатиме інтереси Білорусі.

12 листопада стало відомо, що двом сотням нелегалів удалося прорватися до Польщі. Польські прикордонники не чинили перешкод, проте фіксували порушення на камеру.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини