“Повний глухий кут”, - Стрєлков закликав росіян готуватися до масових нальотів дронів ЗСУ
Z-патріот Ігор Стрєлков визнав глухий кут на фронті і порадив росіянам готуватися до більш масових нальотів українських дронів.

Військовий злочинець, Z-патріот Ігор Стрєлков (Гіркін) упевнений, що нальоти українських дронів на РФ найближчим часом стануть ще більш масованими та болючими.
Про це йдеться у його листі, опублікованому у Telegram, передає Dialog.UA.
Ситуацію на фронті Стрєлков охарактеризував як "повний глухий кут", а також поскаржився на "невиразний" початок літньої наступальної кампанії ЗС РФ. Однак, на його думку, не невдачі на фронті зараз є найбільшою проблемою Росії, а нарощування Україною своїх безпілотних можливостей.
"Поки ми намагаємося "за рахунок м'яса" виштовхати ворога за межі Донбасу, він нарощує чутливі удари по наших тилах. І удари ці все масштабніші, болючіші і наочніші", - написав Z-патріот.
Він зазначив, що приховати від населення масштаб катастрофи вже не виходить.
Прогнозує Стрєлков через дрони зрив туристичного сезону в Криму та всьому Причорномор'ї, а також проблеми з далекою логістикою ЗС РФ.
"Почнуть виходити з ладу найважливіші залізничні та автомобільні магістралі "північ - південь". Усі вони тепер у зоні досяжності засобів ураження противника", - написав Z-патріот.
РФ не здатна зараз протистояти цій загрозі. Росіянам варто готуватися до ударів.
"Бомбити БПЛА і ракетами вони будуть тепер безперервно і з постійним нарощуванням. У цьому сумніватися не доводиться", - констатував Стрєлков.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Стрєлков захопився стратегією України після удару по Москві.
Також повідомлялося, що Z-пропагандистка Кашеварова готує росіян до поразки у війні.
Останні новини
У РФ продавці, побоюючись нових ударів України, хочуть піти з Wildberries, але компанія їм заважає
07:38Накі назвав тих, хто тисне на Путіна так, що сил протистояти у глави Кремля незабаром не залишиться
07:22Шейтельман пояснив, чому громадян Росії не доведеться "перевиховувати" тим, хто прийде після Путіна
22:32