20 травня 2024, 14:30

Російські військові знову впустили авіабомби на Бєлгородську область: у Шебекіно влучили одразу три

Тільки за останні три місяці війни ЗС РФ з технічних причин скинули на підконтрольні території щонайменше 50 авіаційних снарядів.

Російські військові знову впустили авіабомби на Бєлгородську область: у Шебекіно влучили одразу три

На територію Бєлгородської області продовжують падати російські снаряди, що призначалися для атак на Україну. Так, стало відомо, що російські військові скинули на Шебекіно й округ відразу 4 "дружні" авіабомби, передає Astra.

Минулої п'ятниці, 17 травня, у Шебекиному знайшли одразу три ФАБ-500, які російські горе-льотчики випадково впустили на власну підконтрольну територію. Повідомляється, що один небезпечний боєприпас виявили біля приватного житлового будинку на Ржевському шосе. Пишуть, що начебто ніхто не постраждав, але при цьому БК досі не вивезли та не утилізували.

Ще один боєприпас (ФАБ-250) російські вояки впустили у селищі Батрацька Дача у передмісті Шебекіно. Пишуть, що цю бомбу, на відміну від попередньої, таки спромоглися невдовзі знешкодити.

Також повідомляється, що ФАБ-500 цього ж дня виявили на вулиці Машинобудівників у Шебекиному. Унаслідок її детонації пошкоджено фасад одного з будинків, а також паркан і вікна.

Варто зазначити, голова округу Володимир Жданов підтвердив, що на подвір'я місцевих жителів упав вибухонебезпечний предмет, але водночас ставленик Кремля у регіоні відмовився назвати, який саме це був боєприпас.

До речі, за підрахунками незалежних ЗМІ, тільки за останні 3 місяці ЗС РФ впустили на підконтрольні їм же території близько п'ятдесяти авіаційних снарядів.

Нагадаємо, 14 травня повідомлялося про падіння двох російських авіабомб у Бєлгородській області. Прильоти були зафіксовані біля сіл Микільське та Варварівка. Місцевим жителям пощастило, що авіабомби впали за межею згаданих населених пунктів.

13 травня очевидці публікували кадри, на яких було зафіксовано падіння ще однієї ФАБ-500 у Бєлгородській області. При цьому влада РФ не робила жодних офіційних коментарів з цього приводу.

9 квітня російський літак упустив авіабомбу "ФАБ-1500" на магазин у захопленому Єнакієвому Донецької області. Якби боєприпас вибухнув, жертви серед мирного населення були б неминучими.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини