2 травня 2024, 15:41

Окупанти вийшли на околиці Часова Яру: ЗМІ показали, що залишилося від міста після російських обстрілів

У місті Часів Яр Донецької області, яке утримують ЗСУ, під обстрілами армії РФ залишаються близько 700 мирних жителів.

Окупанти вийшли на околиці Часова Яру: ЗМІ показали, що залишилося від міста після російських обстрілів

Окупанти впритул наблизилася до кордонів міста Часів Яр, бої за яке тривають уже кілька тижнів після захоплення росіянами Авдіївки.

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на начальника місцевої військової адміністрації Сергія Чауса.

За його словами, у місті залишаються 682 цивільних, більшість з яких пенсіонери. Вони не хочуть евакуюватися, незважаючи на постійні обстріли армії РФ. Чаус розповів, що за останній тиждень із Часова Яру ніхто не виїхав.

Водночас у Мережі з'явилися кадри інформагентства Associated Press, який зараз вигляд має місто, куди відчайдушно намагаються прорватися окупанти

Відео опублікував Телеграм-канал "Україна 365".

Східна частина міста, в якому до вторгнення мешкали 13 тисяч осіб, повністю зруйнована - там немає жодного цілого будинку.

У ЗСУ зазначили, що росіяни не зможуть захопити місто до своєї сакральної дати 9 травня, як хочуть. Офіцер прес-служби 26-ї артилерійської бригади ім. Романа Дашкевича Олег Калашник. Романа Дашкевича Олег Калашников заявив, що окупанти намагаються знайти слабкі місця в українській обороні, однак їм не вдається стрибнути вище голови.

Нагадаємо, ворожі підрозділи прагнуть оточити Часів Яр, оскільки контроль над ним може бути загрозою для всієї оборони ЗСУ.

Також у ЗСУ розповіли про бої за Часів Яр, захист міста та про те, з якого боку ворог намагається підійти.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини