22 квітня 2024, 07:31

У ЗСУ розповіли про бої за Часів Яр, захист міста та про те, з якого боку ворог намагається підійти

Ворожа армія продовжує атакувати Часів Яр, але на 21 квітня ситуація на полі бою суттєво не змінилася.

У ЗСУ розповіли про бої за Часів Яр, захист міста та про те, з якого боку ворог намагається підійти

Позиційні бої тривають на підступах до міста у районі мікрорайонів Канал і Новий, а також біля Богданівки, Іванівського, Кліщіївки, Ньй-Йорка й інших.

У Генштабі України не підтвердили той факт, що російська армія вже у самому місті. Аналітики з ISW проаналізували ситуацію за минулу добу.

Один з офіцерів Нацгвардії України зізнався, що захищати східну околицю дуже складно, оскільки всі укріплення було зруйновано ще рік тому.

Ба більше, нібито противник контролює не все Іванівське та намагається обійти населений пункт на півночі. З одного боку, зараз варто було б завдати потужного удару по окупантах, які намагаються вийти до Часова Яру через низину, але, з іншого боку, українські захисники зайняті відбиттям лобових атак ворога на сході Часова Яру.

Ворог, як у ситуації з Авдіївкою, планує почати штурм міста тільки після серії авіаційних і артилерійських ударів. Армія РФ хоче завдати якомога більше шкоди та руйнувань оборонним укріпленням ЗСУ. Тільки після цього у бій пустять піхоту.

Офіцер НГУ не сумнівається, що Кремль не відступить від своїх планів із захоплення Часова Яру. На цю ділянку фронту не так давно перекинули мобілізованих, але добре підготовлених окупантів. Також на цій ділянці фронту у ворожої армії є резерви.

В атаках на Часів Яр найактивнішу участь беруть окупанти з 98-ї десантної дивізії та 58-го батальйону спецпризначенців "ДНР".

Раніше комбат Федоренко попереджав, що армія Путіна отримала завдання з Кремля взяти Часів Яр до 9 травня.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини