27 квітня 2024, 16:28

"Окупанти намагаються "взяти у кліщі" ЗСУ та захопити Часів Яр", – спікер ОСУВ "Хортиця"

Ворожі підрозділи прагнуть оточити Часів Яр, адже контроль над ним може бути загрозою для всієї оборони ЗСУ.

"Окупанти намагаються "взяти у кліщі" ЗСУ та захопити Часів Яр", – спікер ОСУВ "Хортиця"

Метою російських військ є захоплення Часова Яру, досягти цього вони хочуть, обійшовши українських захисників із флангів і оточивши їх.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

За словами військового, ворожі сили йдуть до каналу Сіверський Донець - Донбас, для цього вони спробують пробитися через оборону ЗСУ на захід від Бахмуту.

"Окупантів вдається стримувати, але вони мають перевагу за кількістю живої сили та техніки, при цьому не шкодують ні першого, ні другого", - підкреслив Волошин.

Речник ОСУВ "Хортиця" додав, що наразі противник насамперед атакує села Білогір'ївка, Богданівка та Іванівське. Біля Білогір'ївки окупанти зібрали величезну кількість живої сили та техніки, саме цей населений пункт штурмують найактивніше.

Раніше у The New York Times заявили, що російські війська прагнуть захопити Часів Яр, щоб узяти під вогневий контроль логістичний центр ЗСУ - Костянтинівку.

Нагадаємо, 25 квітня військовий експерт Григорій Тамар заявив, що період до 9 травня буде максимально напруженим для українських захисників, адже ворожі сили користуватимуться затримкою з надходженням зброї та боєприпасів від США.

Автор: Павел Приходько

Останні новини