1 квітня 2024, 07:48

Російській армії буде складно прорвати оборону ЗСУ під час нового наступу: в ISW вказали на одну деталь

Експерти впевнені, якщо Кремль і планує новий наступ, то він буде тільки в одному місці.

Російській армії буде складно прорвати оборону ЗСУ під час нового наступу: в ISW вказали на одну деталь

Експерти впевнені, що якщо Кремль і планує новий наступ, то він буде тільки в одному місці. Йдеться про Захід Донецької області, де ворог і зараз намагається продавити оборону ЗСУ. На цій ділянці фронту ворог уже домігся тактичних успіхів і спробує їх розвинути наприкінці весни або на початку літа.
Такої думки дійшли аналітики з Інституту вивчення війни, ознайомившись із матеріалом із відкритих джерел.

Ще не так давно представники Генштабу України дали зрозуміти, що на Харківсько-Луганському напрямку ворог зосередив багато живої сили та військової техніки. Також ворог проявляє активність і на Заході Запорізької області. Однак експерти сумніваються, що у Кремля вистачить сил і ресурсу, щоб вести повномасштабний наступ на двох фронтах.

30 березня у районі Авдіївки ЗСУ змогли відбити великий наступ ворога, який кинув у бій бронетехніку. Це перша масштабна механізована атака ворога на позиції ЗСУ після подій жовтня 2023 року, коли ЗС РФ йшли колонами бронетехніки на Авдіївку.

Для атаки на позиції ЗСУ 30 березня МО РФ задіяло сили 6-го танкового полку. Було кинуто на прорив 12 бронемашин і 36 танків. Бої проходили біля Тоненького.

Лобовий штурм ворога вкотре не дав результату. ЗСУ зуміли знищити 8 бронемашин і 12 танків.

Події від 30 березня показали, що ЗСУ можуть захищатися від майбутніх масштабних наступальних операцій РФ, до яких та може перейти наприкінці весни.

Одночасно з цим залучення цілого танкового корпусу у районі Авдіївки свідчить про те, що цей напрямок залишається пріоритетним для Кремля.

Раніше у Мережі з'явилися кадри невдалого наступу ЗС РФ у районі Авдіївки.

Нагадаємо, під Авдіївкою ЗСУ знищили черговий новітній танк ворога "Т-90М".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини