31 березня 2024, 15:34

Найбільший штурм росіян під Авдіївкою розгромлено: ЗСУ показали, що залишилося від армії РФ

Українська армія на Авдіївському напрямку влаштувала розгром російським окупантам під час їхнього штурму.

Найбільший штурм росіян під Авдіївкою розгромлено: ЗСУ показали, що залишилося від армії РФ

Українська армія влаштувала справжній розгром російським підрозділам, які спробували піти на штурм позицій ЗСУ під Авдіївкою у районі села Тоненьке. У соціальних мережах з'явилися фотографії, на яких наслідки невдалого російського штурму. OSINT-аналітики змогли ідентифікувати сумарно кілька десятків одиниць знищеної російської бронетехніки, розкиданої по обидва боки невеликої ділянки дороги.

Росіян вдалося розбити воїнам 25-ї Січеславської бригади десантно-штурмових військ.

На опублікованих фотографіях вдалося ідентифікувати 36 підбитих російських танків і 12 БМП. Український піхотинець Kriegsforscher на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter розповів подробиці бою, під час якого росіяни вирішили піти у прорив, проте зазнали фіаско.

"Це найбільша кількість броні, використана за один наступ з початку війни. Було знищено 12 танків і 8 БМП. Чисте безумство. Росіяни використовували 6-й танковий полк 90-ї танкової дивізії. Річ у тім, що, за доктриною, елементи таких дивізій мають розвивати успіх після того, як механізованим частинам вдасться прорвати позиції противника. Але вони пішли у наступ, не досягнувши прориву", - зазначає боєць ЗСУ.

Раніше Жорін поділився враженнями від пережитого в Авдіївці: "Таких боїв ні я, ні наш підрозділ ще ніколи не бачили".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини