31 березня 2024, 14:16

ЗСУ знищили російський Т-90М, ефектно добивши танк під Авдіївкою: з'явилося відео

Росіяни втекли, кинувши свій новітній танк під Авдіївкою: ЗСУ вирішили остаточно утилізувати Т-90М.

ЗСУ знищили російський Т-90М, ефектно добивши танк під Авдіївкою: з'явилося відео

Український безпілотник за допомогою гранати знищив російський танк "Т-90М Прорив" у Донецькій області. Відео знищення ворожого танка показав підрозділ Shadow. Покинутий Т-90М окупантів було виявлено на одній з ділянок Східного фронту, його остаточно утилізували. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

З яких причин росіяни покинули свій танк, невідомо, проте українські захисники вирішили його знищити.

Для цього застосували коптер Mavic, який скинув у відкритий люк башти ручну гранату. Після вибуху всередині бойового відділення ворожого танка спалахнула потужна пожежа.

Ймовірно, всередині був боєкомплект і від вибуху гранати спалахнули метальні заряди до 125-мм снарядів, якими стріляє Т-90М.

Бойова машина окупантів вигоріла зсередини, що фактично призвело до її повного знищення. Попередньо відомо, що Т-90М було знищено біля села Тоненьке неподалік Авдіївки Донецької області.

Варто зазначити, що на російському танку було встановлено додатковий динамічний захист на верхній частині вежі, який має захищати машину від дронів-камікадзе та скидів.

Також у кормовій частині башти можна побачити два комплекси радіоелектронної боротьби (РЕБ), які призначені для протидії безпілотникам.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини