1 березня 2024, 22:34

У РФ після погроз Путіна відрепетирували ядерний удар

За наказом Володимира Путіна 1 березня Міноборони РФ відрепетирувало ядерний удар.

У РФ після погроз Путіна відрепетирували ядерний удар

На космодромі Плесецьк було проведено навчально-бойовий пуск міжконтинентальної балістичної ракети пересувного комплексу "Ярс", повідомили пропагандисти РІА "Новости".

29 лютого Володимир Путін під час свого послання знову пригрозив Заходу "знищенням цивілізації", якщо в Україну відправлять натовські сухопутні війська.

"Ми пам'ятаємо долю тих, хто направляв колись свої контингенти на територію нашої країни. Тепер наслідки для можливих інтервентів будуть набагато трагічнішими", - сказав диктатор.

Він заявив, що РФ має у своєму розпорядженні зброю, яка може вражати цілі на території західних країн. Ба більше, Путін не виключив, що якщо світове співтовариство не виконає його вимоги, розгориться конфлікт "із використанням ядерної зброї, а отже і знищенням цивілізації".

У 2023 році росіяни двічі тестували ядерні "Ярси". Загалом на озброєнні у Росії зараз понад 170 таких пускових комплексів із дальністю до 11 тисяч км.

До речі, остання заява Путіна про ядерну війну викликала невдоволення у Китаї. МЗС КНР уже відреагувало на ультиматум диктатора, натякнувши на небажаність подібних заяв.

Військові аналітики вважають, що реальною метою Путіна було бажання натиснути на Захід, щоб він "умовив" Київ відмовитися від низки своїх втрачених територій.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини