1 березня 2024, 07:49

Навіщо Путін знову згадав про ядерну зброю: в ISW оцінили виступ глави РФ

Путін знову заговорив про ядерну зброю, щоб привернути увагу Заходу до РФ, а також для просування інформаційних операцій Кремля.

Навіщо Путін знову згадав про ядерну зброю: в ISW оцінили виступ глави РФ

Учора, 29 лютого, під час виступу у Федеральних зборах глава РФ знову заговорив про ядерну зброю. Путін знову заговорив про готовність вирішувати зі США питання "стратегічної стабільності", однак Вашингтон нібито відмовляється сісти за стіл переговорів.

Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували вчорашню промову Путіна, яку його прес-секретар назвав своєрідним передвиборчим роликом.

Путін заявив, що якщо Вашингтон хоче розв'язувати на глобальному рівні питання безпеки, то обов'язково мають враховуватися і національні інтереси РФ.

При цьому Путін все ще продовжує переслідувати свої цілі в Україні, вимагаючи від Києва повної капітуляції. Це, на думку Путіна, і є національні інтереси РФ.

Кремль уже давно проводить інформаційну кампанію, вдаючи, що сильно зацікавлений у мирних переговорах з Україною. Насправді головна мета - змусити Захід натиснути на Україну, щоб Київ відмовився від низки своїх втрачених територій.

Путін знову заявив, що готовий без проблем завдати удару ядерною зброєю по країнах Заходу, однак цей удар спричинить нову війну та знищення всієї цивілізації.

Аналітики з ISW нагадують, що у Путіна у руках завжди тільки один козир - ядерна зброя, якою він постійно лякає Захід, щоб той відступився від України.

У ISW досі впевнені, що Путін у найближчому майбутньому не застосовуватиме ядерну зброю ні проти України, ні проти Заходу.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини