25 лютого 2024, 11:05

Сирський і Умеров на передовій: Головком розкрив деталі поїздки на фронт

Головком ЗСУ Сирський та міністр оборони України Умеров відвідали передові позиції Сил оборони на фронті.

Сирський і Умеров на передовій: Головком розкрив деталі поїздки на фронт

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський разом із міністром оборони Рустемом Умеровим здійснили робочу поїздку на фронт. Вони відвідали передові командні пункти Сил оборони.

Деталі вранці 15 лютого Сирський опублікував на своєму офіційному каналі у Telegram.

"Обставини складні на багатьох напрямках, потрібен постійний контроль. Ворог здійснює регулярні штурми", - повідомив Главком.

Він зазначив, що під час зустрічей із військовими вони проаналізували ситуацію на полі бою та склали плани на майбутнє. Було ухвалено рішення про посилення окремих ділянок фронту.

Сирський підтвердив, що на цьому етапі війни ЗСУ продовжать тактику маневреної позиційної оборони. Також він додав, що пріоритетом для нього залишається збереження життів воїнів України.

"Поговорив із командирами бригад і окремих батальйонів про стан справ на місцях. Проаналізували проблеми, які не мають системного характеру. Одразу ж було ухвалено рішення задля покращення боєздатності, стійкості та керування", - повідомив Главком.

Він підкреслив, що ЗСУ, незважаючи на складну ситуацію, продовжують утримувати фронт і завдавати противнику важких втрат.

Нагадаємо, у 2-гу річницю повномасштабного вторгнення РФ Сирський опублікував звернення до українців.

Ми також писали, що виведення ЗСУ з Авдіївки - мудре рішення головкому Сирського.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини