29 листопада 2023, 13:12

Зима може вбити російську армію: Bild розповів про ситуацію на фронті

Сувора зима насамперед нашкодить російським солдатам на лінії фронту – якщо вони масово замерзнуть, Україна виграє дорогоцінний час.

Зима може вбити російську армію: Bild розповів про ситуацію на фронті

Українські офіцери сподіваються на сувору зиму, щоб нашкодити росіянам. На відміну від українських солдатів, які зазвичай мають зимове обмундирування, опалення та відповідне взуття, більшість російських солдатів в Україні погано екіпіровані та не готові до низьких температур і снігу.

Про це пише німецьке видання Bild.

"Раптове, бурхливе настання зими в Україні! Але українські політики сподіваються на більше: знищити російську армію, що вторглася", - пише у матеріалі військовий експерт Юліан Репке.

Крім того, українських солдатів кожні кілька тижнів переводять із фронту у тил, де вони можуть відновитися та, головне, зігрітися. Російських солдатів, навпаки, не міняють місяцями, деякі з них служать на передовій без перерви з липня та вже вичерпують сили.

Українські військові підготувалися до зими краще, ніж торік, зокрема завдяки Німеччині. Посол України Олексій Макєєв сказав в інтерв'ю у понеділок: "Ми краще підготувалися, тому що наші партнери також визнали, що системи протиповітряної оборони забезпечують кращий захист".

Інакше кажучи, сувора зима насамперед нашкодить російським солдатам на лінії фронту. Якщо вони масово замерзнуть або помруть від голоду через відсутність продовольства, Україна виграє дорогоцінний час, за який вона зможе підготувати новий весняний наступ.

Тим часом у Кремлі не можуть дійти єдиної думки, що означатиме "повна перемога" в Україні.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини