28 листопада 2023, 07:51

Складні зимові умови змусять ЗСУ й армію Путіна покладатися тільки на цей рід військ: в ISW озвучили деталі

Циклон у Чорному морі та на півдні України завдав шкоди інфраструктурі прибережних регіонів, що позначилося і на веденні бойових дій на фронті.

Складні зимові умови змусять ЗСУ й армію Путіна покладатися тільки на цей рід військ: в ISW озвучили деталі

Українські ЗМІ викладали інформацію про шторм і його наслідки для України, а російські - для Росії. Багато фото та відео можна було побачити з Сочі, Туапсе, Анапи, Новоросійська та Геленджика.

Через шторм також сильно постраждали прибережні райони Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та окупованого Криму. Аналітики з ISW вирішили розібратися, як негода позначилася на перебігу війни.

В ОК "Юг" завили, що шторм на морі змусив МО РФ повернути на свої бази всі військові кораблі, які були у Чорному морі. Z-військкор Борис Рожин заявив про небезпеку мін у Чорному морі для військових і цивільних кораблів. Шторм міг пошкодити лінії загородження і розосередити міни по всій акваторії моря.

Також сильний вітер пошкодив залізничні колії на території РФ, що ускладнить на певний час логістику армії Путіна.

Однак, навіть попри погані погодні умови, ЗСУ та ЗС РФ продовжують вести бойові дії. Російські воєнкори завили, що снігопад і сильний вітер ускладнили розвідку у повітрі й артилерійську корекцію на Херсонщині. При цьому ЗСУ скористалися цими погодними умовами, щоб ще більше закріпитися на лівому березі Херсонщини.

Речник Таврійської групи військ України Штупун заявив, що погодні умови в 1,5 раза скоротили застосування артилерії на фронті й у 6 разів застосування безпілотників. Однак при цьому ворог продовжує активно використовувати військову авіацію на Авдіївському напрямку.

Складні зимові умови змусять обидві сторони більшою мірою покладатися на наземні атаки під керівництвом піхоти за відсутності можливостей повітряної розвідки та коригування артилерії.

Тим часом у Кремлі не можуть дійти єдиної думки, що означатиме "повна перемога" в Україні.

А тим часом Майк Джонсон озвучив нову позицію щодо військової допомоги для України з боку США.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини