21 листопада 2023, 15:42

"Поки що виконуємо тільки перше", – Світан озвучив три ключові завдання ЗСУ на лівому березі Херсонщини

Наразі українські війська виконують тільки перше завдання на лівому березі Херсонщини – намагаються відсунути російську артилерію від Херсону.

"Поки що виконуємо тільки перше", – Світан озвучив три ключові завдання ЗСУ на лівому березі Херсонщини

На сьогодні українські захисники на лівому березі Дніпра виконують перше та головне завдання - намагаються відсунути артилерію противника від Херсону, щоб убезпечити херсонців. Друге завдання полягатиме у тому, щоб переманити на себе з-під Авдіївки військові частини РФ і таким чином зменшити щільність путінських військ під Авдіївкою.

Про це повідомив полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю Наталії Влащенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

Третє завдання буде реалізовано у тому разі, якщо росіяни не знайдуть резервів і не зможуть посилити Херсонський напрямок. Тоді у ЗСУ з'явиться можливість розвинути оперативний плацдарм із рухом на Крим, але для цього потрібні ще й певні умови - достатня кількість сил, засобів і резервів, підкреслив військовий експерт.

За словами Світана, для вищевказаного завдання необхідно приблизно 40 000 військ. Якщо у нас є 40 000 бійців із достатнім озброєнням, то, у принципі, можна рухатися далі у бік Криму, якщо ж ні, то ми так і залишимося на лівому березі на тактичних плацдармах.

Нагадаємо, Роман Світан пояснив, що відбувається на лівому березі Херсонщини: "Про наступ говорити ще рано".

Раніше Сергій Грабський розповів про те, за якою схемою діють росіяни на лівобережжі Херсонщини.

Також ми повідомляли, що Петро Черник не стримався та розкрив правду про події на лівому березі Херсонщини.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини