15 березня 2023, 13:26

Росія у Криму перетворює дітей на бойовиків: у Сімферополі дівчаток змушують збирати автомати

Жахливі військові злочини скоює керівництво РФ, залучаючи до своєї незаконної військової діяльності навіть школярів.

Росія у Криму перетворює дітей на бойовиків: у Сімферополі дівчаток змушують збирати автомати

Військовому та політичному керівництву Російської Федерації не вистачає "гарматного м'яса" на фронті в Україні, тому вони почали активно залучати до участі у війні навіть школярів. Так, у Мережі з'явилося відео з анексованого Криму, де демонструється, як дітей примушують розбирати та збирати автомати Калашникова та виконувати інші вправи з військової підготовки, передає ТГ-канал "Україна 365".

На кадрах видно, що зовсім ще маленькі хлопчики та дівчатка, замість того щоб нормально вчитися, а також займатися справами, що відповідають їхньому віку, змушені під пильним наглядом вояків і горе-педагогів вивчати військову справу.

Погіршує становище той факт, що у Криму проживають громадяни України та саме їхніх дітей Росія активно готує для війни проти своїх же співвітчизників.

До речі, відомо, що експлуатація дітей у військових цілях, тим паче залучення неповнолітніх до служби у незаконних збройних формуваннях, є одними з найтяжчих злочинів в історії існування людства.

Нагадаємо, зеки з пригожинської "Групи Вагнера" їздять школами Росії, вербуючи дітей у найманці для своєї терористичної структури.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини