7 березня 2023, 11:16

У Луганську лікарні переповнені пораненими, але Росія придумала "геніальне" рішення

Окупаційна влада на Донбасі вирішила переобладнати під свої госпіталі не тільки медустанови, а й будівлі шкіл.

У Луганську лікарні переповнені пораненими, але Росія придумала "геніальне" рішення

Російському військовому командуванню на Донбасі ніде розміщувати поранених мобілізованих, тому воно ухвалило вельми "геніальне" стратегічне рішення: повиганяти пацієнтів з луганських і донецьких лікарень, а тих "300-х", які там не вмістилися, розмістити у будівлях шкіл, інформує Діалог.UA з посиланням на зведення Генштабу ЗСУ та дані, отримані від місцевих жителів.

Також РФ облаштовує у військових цілях і поліклініки Донбасу. За даними військового відомства, в окупованому з 2014 року Луганську росіяни просто у поліклініці з пацієнтами розмістили свої казарму та військовий госпіталь. Яка саме це поліклініка, не вказується, але підкреслюється, що у приміщення вже завезені двоярусні ліжка для особового складу.

Також відомо, що з Луганської обласної лікарні намагаються якнайшвидше виписати цивільних хворих, навіть важких, щоб на їхні місця поселити поранених "мобів".

Крім того, відомо, що російські загарбники, яким бракує місць для своїх поранених у медустановах, обладнують під військові шпиталі будівлі загальноосвітніх шкіл у Луганську та Донецьку.

Росіяни не дивляться на той факт, що ці об'єкти розташовані у густонаселеному секторі та там поруч багато дітей, навіть якщо заняття у цій школі не проводяться.

Нагадаємо, за даними військового експерта Романа Свитана, РФ відвела війська від Кремінної Луганської області та кинула їх у найстрашнішу "м'ясорубку".

Як раніше повідомлялося, у Донецькій області морги Горлівки переповнені трупами російських окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини