27 лютого 2023, 08:10

Найскладніше на північній околиці Бахмуту: Мадяр озвучив ситуацію умісті

У Бахмуті дуже важка ситуація на північній околиці міста, повідомив командир аеророзвідки ЗСУ Мадяр.

Найскладніше на північній околиці Бахмуту: Мадяр озвучив ситуацію умісті

Командир аеророзвідки ЗСУ Мадяр відзвітував про ситуацію у Бахмуті минулої доби. З його слів, найскладніші бої йдуть на північній околиці міста, де противник намагається прорватися.

Учора, 26 лютого, близько 22:00 Мадяр записав відеозвернення на своїй сторінці у Tеlegram-каналі.

Він заявив, що українські захисники триматимуть оборону міста доти, доки це можливо. На вчорашній день місто було під контролем ЗСУ. А 25 лютого у Бахмут прибула підтримка, щоб тримати ворога на північній околиці.

У Мережі публікувалися кадри, на яких бійці з "Холодного Яру" ведуть бої на північній околиці міста.

У ворога багато живої сили, що дозволяє йому кілька разів на день штурмувати позиції ЗСУ. Найскладніша ділянка - переправа на півночі міста біля річки Бахмутка. Бійці ЗСУ пересуваються через річку через невеликий місток, складений із бетонних плит. Противник дуже часто веде артилерійський вогонь саме по тому містку.

Один з офіцерів ЗСУ заявив, що ворог вирішив відмовитися від БТГ, формуючи замість цього "штурмові загони". Вони невеликі та повністю покладаються на артилерійську підтримку, а її можна легко налаштувати під конкретні вимоги тієї чи іншої "штурмової місії".

Раніше ми повідомляли, що 25 лютого до обложеного Бахмуту завітав командувач Сухопутних військ України Сирський.

Нагадаємо, іноземний журналіст опублікував кадри з-під Бахмуту, на яких український танк впритул розстрілює ворожі війська.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини