8 лютого 2023, 09:17

На Херсонщині Дніпро контролюють обидві сторони: британська розвідка озвучила ключове значення річки

Незважаючи на відведення військ із правого берега Дніпра, окупанти продовжують вести бойові дії та розвідку на Херсонщині.

На Херсонщині Дніпро контролюють обидві сторони: британська розвідка озвучила ключове значення річки

У листопаді 2022 року генерал Суровікін віддав наказ відступити російській армії з правого берега Херсонщини, підірвавши при цьому всі мости. При цьому окупанти постійно проводять розвідку боєм у районі невеликих островів на Дніпрі.

Сьогодні, 8 лютого, у пресслужбі Міноборони Британії озвучили ключові моменти щодо боїв на Херсонщині.

Окупанти за допомогою моторних човнів зберігають свою присутність на ключових островах на Дніпрі біля Херсону. При цьому українські захисники постійно використовують далекобійну артилерію, щоб знищити блокпости ворожої армії.

ЗСУ та ЗС РФ присутні й на території Кінбурнської коси як ключовому об'єкті над Дніпровською затокою.

Обидві сторони використовують цей район, щоб мати доступ до самої річки Дніпро, а також попереджати про будь-які зміни в армії протиборчих сторін. Саме так можна простежити, чи готує одна зі сторін наступ, чи ні.

Вкрай малоймовірно, що Росія спробує форсувати Дніпро: найімовірніше, це буде надзвичайно складно та дорого.

Раніше генерал Ходжес висловив сумніви, що в окупантів вистачить сил на повномасштабний новий наступ на всіх фронтах в Україні.

Нагадаємо, військовий експерт Мусієнко зізнався, що елітні підрозділи ЗС РФ укомплектовуються найкращими з мобілізованих. Саме вони і мають іти в авангарді російських військ під час нового наступу на позиції ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини