27 січня 2023, 09:58

Путін готує новий великий наступ в Україні – Bloomberg

Кремлівські джерела лякають світ новим великим наступом ЗС РФ в Україні та затягуванням війни на роки.

Путін готує новий великий наступ в Україні – Bloomberg

Російський диктатор готовий до багаторічної війни проти України та не зважатиме на втрати. Таку інформацію російські джерела злили впливовому виданню Bloomberg.

"Росія планує новий наступ, щоб перехопити ініціативу, а також готується до тривалого протистояння проти України... Невдачі на фронті змусили багатьох у Кремлі реалістичніше подивитися на ситуацію, зменшити амбіції та визнати, що навіть утримання нинішньої лінії фронту буде вже досягненням. Але Путін, як і раніше, впевнений, що велике угруповання та готовність Росії зазнавати втрат... дадуть йому змогу здобути перемогу", - ідеться у статті.

За даними російських джерел, новий наступ може початися вже у лютому - березні.

На такий відчайдушний крок диктатор, як зазначається, йде і через підготовку України до свого весняного контрнаступу, а також через відмову Києва на припинення вогню.

"Очільник РФ вважає, що у нього немає іншої альтернативи, окрім перемоги у цій війні", - пише Bloomberg.

У експертів є серйозні сумніви щодо того, чи достатньо у російського диктатора ресурсів для нового масштабного наступу. Ймовірно, найближчим часом у РФ стартує нова хвиля мобілізації.

Джерела у Кремлі запевняють, що припинення війни найближчим часом малоймовірне, оскільки Путін не готовий виконати вимогу Києва про повне виведення російських військ з України. Мінімум, на який готова піти Москва, це тимчасове перемир'я. Однак проти цього сценарію виступають українці, оскільки перепочинок дасть змогу РФ перегрупуватися та посилити контроль над територіями, захопленими після 24 лютого, але не зупинить війну.

Як повідомляється, Путін усе ще плекає надії, що або Україна, або Захід втомляться та підуть йому на поступки. Для цього він готовий кидати у топку війни десятки та сотні своїх громадян.

Загалом побоювання затягування конфлікту сильні і в Україні, і на Заході. Російську економіку серйозно підірвано санкціями, проте кошти на війну у диктатора ще залишаються.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Путін буде максимально затягувати війну проти України, вважає Альфред Кох.

Ми також писали, що Симоньян почала зливати Путіна, визнавши перемогу Заходу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини