5 грудня 2022, 18:07

Боєць зі "Свободи Росії" озвучив цілі легіону після перемоги України у війні: "Ми підемо..."

Російський опозиціонер Ілля Пономарьов розповів про плани змінити силовим шляхом владу у РФ після перемоги у війні на боці України.

Боєць зі "Свободи Росії" озвучив цілі легіону після перемоги України у війні: "Ми підемо..."

Ілля Пономарьов, який зараз захищає Україну у лавах легіону "Свобода Росії", розкрив справжні цілі військового формування. Російський опозиціонер пояснив, що після перемоги України у війні російські бійці вирушать у свою країну, де хочуть організувати зміну влади.

Думку Іллі Пономарьова з приводу справжніх цілей легіону "Свобода Росії" можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

Українська журналістка побувала на позиціях ЗСУ під Бахмутом, де познайомилася з бійцями легіону "Свобода Росії". Їй вдалося переконатися на власні очі, що це військове формування існує та на сьогодні тримає оборону у районі Бахмуту.

Одним із бійців російського легіону виявився ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов. Саме у нього журналістка вирішила дізнатися, яка справжня мета перебування військових із РФ, які об'єдналися у легіон "Свобода Росії".

З цього приводу Ілля Пономарьов висловився так: "Ми підемо до Москви. Для цього і створюємося, а навіщо інакше? Якщо це півтисячі, тисяча, дві тисячі осіб, то вони не змінять кардинально ситуацію на фронті. Ми сприймаємо те, що відбувається тут, як тренінг для операції у Росії. Ми створюємося для того, щоб взяти владу у Росії".


Раніше Пономарьов назвав два важелі тиску на Путіна.

Також Пономарьов розповів, що запропонував Україні диктатор.

Нагадаємо, Пономарьов назвав єдиний юридичний спосіб усунути Путіна від влади.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини