1 грудня 2022, 07:58

Генерал Кривонос пояснив, чому РФ не завдає ракетних ударів по мостах України

Про те, по яких цілях в Україні планує бити армія РФ найближчим часом, розповів генерал ЗСУ Сергій Кривонос.

Генерал Кривонос пояснив, чому РФ не завдає ракетних ударів по мостах України

Генерал-майор Кривонос припустив, якого числа РФ може завдати чергового ракетного удару по Україні. Досвідчений військовий вважає, що влада Росії постарається приурочити бомбардування до свята Дня Збройних сил України, яке відзначають 6 грудня, відповідно ракетний удар може статися або у цей день, або напередодні свята.

Інтерв'ю Сергія Кривоноса для телеканалу "Прямий" можна подивитися на YouTube.

Заступник секретаря РНБО у період з 2019 по 2022 роки назвав об'єктивні причини, через які окупанти поки що не намагатимуться знищувати мости: "Найголовніше те, що стосується мостів, що стосується залізничних вузлів. Щоб знищити міст, потрібні дуже потужні ракети. Завдати ураження, щось пошкодити можна. Я думаю, що вони продовжать руйнувати нашу енергетичну систему".
Досвідчений військовий пояснив, чому зруйнувати українські мости не так просто: "Що стосується мостів, вони не будуть поки що цього робити. Не потягнуть вони. Наші мости по 100 м завширшки через Дніпро, та вони дуже надійно зроблені. І системи ППО у нас у цьому відношенні працюють більш-менш добре, захищають. Там, де вони досягають результатів, це за рахунок того, що, накопичивши велику кількість, наші ППОшники просто не встигають перезарядитися".

Раніше генерал Кривонос навів аргументи проти будь-якого перемир'я з РФ.

Також генерал Кривонос назвав три речі, здатні прискорити перемогу України у війні.

Нагадаємо, генерал Кривонос відкрито повідомив, що чекати Україні від Білорусі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини