6 жовтня 2022, 07:31

Мусієнко розкрив правду про ядерну торпеду "Посейдон": "Вона вибухає..."

Військовий експерт Олександр Мусієнко у деталях розповів, як працює російська торпеда "Посейдон", якою РФ лякає Захід.

Мусієнко розкрив правду про ядерну торпеду "Посейдон": "Вона вибухає..."

Ядерна торпеда "Посейдон" обростає міфами та чутками, тому що РФ намагається навіяти цивілізованому світу за її допомогою страх. Що насправді являє собою потужна зброя масової поразки російського виробництва, яка, імовірно, знаходиться у підводному човні "Бєлгород", розповів військовий експерт Олександр Мусієнко.

Інтерв'ю Мусієнка для "Фабрики новин" можна переглянути на каналі YouTube.

Керівник Центру військово-правових досліджень насамперед пояснив, що атомний підводний човен "Бєлгород" на сьогодні вважається найбільшим серед собі подібних у РФ, а, можливо, навіть у світі: "Вона була спущена на воду цього року, а до цього над човном довгий час працювали".

Потім військовий експерт поділився інформацією про ядерну торпеду: "Щодо "Посейдона". "Посейдон" — це перебільшена загроза, ніж те, що є насправді. Я поясню чому".

Мусієнко нагадав, що над розробленням цієї торпеди працювали ще за часів СРСР, намагаючись створити свого роду "цар-торпеду": "Це був проект, який тривав роками. Потім він називався "Статус", "Статус-6". Ідея у чому: торпеда б'є фактично по дну або вибухає у районі дна океану, чим має викликати цунам, велику хвилю та знести все від берега на 300 км, а можливо, і на 500 км углиб території".

Військовий експерт озвучив важливі нюанси щодо торпеди "Посейдон": "Коли тестували попередні проекти, то зауважили, що хвиля просувається максимум на 5 км і вона була не такою потужною та високою, як хотілося. А "Посейдон" - не відомо, чи існує він взагалі".


Раніше Табах розвіяв міфи про російську ядерну торпеду "Посейдон".

Нагадаємо, Мусієнко звернувся до влади Німеччини.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини