4 жовтня 2022, 12:12

"Втікали на легкових машинах", – Сергій Череватий розповів, скільки окупантів було у "лиманському котлі"

Сергій Череватий пролив світло на кількість російських солдатів, які справді потрапили до "котла" у районі Лимана, зазначивши, що це не 5000, як заявлялося раніше.

"Втікали на легкових машинах", – Сергій Череватий розповів, скільки окупантів було у "лиманському котлі"

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий розповів про те, скільки насправді було окупантів у "котлі" у районі Лимана. За його словами, на початку операції йшлося приблизно про 5000, але на момент, коли українські війська вже підходили до міста, там залишалося близько 2000-2500 російських солдатів. "Звичайно, всіх, кого можна було, ліквідували, кого могли, взяли у полон. Зрозумійте, це ж не такий котел, де всі взялися за руки та їх оточили. Це оперативна обстановка, що постійно змінюється. Де могли, ми закривали їх підрозділами, але, звичайно, деякі малі групи просочувалися через ліси, десь брали машини та намагалися на них втекти",розповів Череватий в ефірі "24 каналу".

За словами спікера Східного угруповання ЗСУ, більшість таких колон окупантів, що тікають, перехоплювала та ліквідувала українська артилерія або десантні частини Нацгвардії.

Зазначимо, в Інтернеті з'явилося багато кадрів із розбитими автобусами, мінівенами, легковими машинами, на яких окупанти намагалися втекти від ЗСУ.

Нагадаємо, після поразки армії РФ у Лимані Путін змінив командувача ЗВО.

Також ми повідомляли, що генерал РФ Лапін, який "втратив" Лиман, відповів Кадирову: "Третя Чеченська все ближче".

Раніше Ігор Гіркін забив на сполох: після краху у Лимані у російської армії утворилася дірка на новій ділянці фронту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини