3 жовтня 2022, 07:40

У ЦРУ передбачили результат "спецоперації" Путіна: "Ядерна зброя не змінить ситуацію"

Військова стратегія Путіна та його військових чиновників, очевидно, зазнала поразки – кожен новий крок у війні проти України призводить до погіршення становища армії РФ.

У ЦРУ передбачили результат "спецоперації" Путіна: "Ядерна зброя не змінить ситуацію"

2 жовтня офіційний Київ підтвердив деокупацію Лимана Донецької області, про анексію якого Путін говорив 30 вересня.

За останній тиждень вересня кількість українських прапорів на Донбасі збільшилася, ЗСУ стрімко вибивають окупантів із української території.

Офіційна Москва продовжує ігнорувати розгром на полі бою, проте 1 жовтня все ж таки підтвердила, що армія РФ відступила з Лимана, щоб уникнути оточення, пише "Голос Америки".

Колишній директор ЦРУ Девід Петреус вважає, що Путін і надалі програватиме на полі бою.

"Питання лише у тому, коли здаватимуться великі російські частини? Навіть загроза застосування тактичної ядерної зброї не змінить ситуацію", - коментує експерт.

Сенатор Марко Рубіо також упевнений, що у розпочатій Росією війні армія РФ не має шансів на перемогу. Однак американський політик не відкидає, що "Путін може атакувати західні бази постачання, через які йде допомога Україні, у таких країнах НАТО, як Польща".

Відступ із Лимана спровокував нову хвилю критики керівництва РФ з боку суспільства та високопосадовців. Подальші втрати окупованих територій, мабуть, спровокують посилення тиску на найвище командування.

Раніше ЗМІ писали, що під час промови щодо анексії нових українських територій Путін озвучив три кроки, на які може зважитися у війні проти України.

Тим часом відносини диктатора Володимира Путіна та генералітету стрімко погіршуються на тлі військових поразок в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини