27 вересня 2022, 12:09

"Ні стрільб, ні теорії, нічого", – мобілізовані у РФ скаржаться на "навчання" перед відправкою в Україну

Мобілізовані до 1-го танкового полку скаржаться на камеру, що вони не пройшли навчальні збори, а одразу ж їдуть на фронт на Херсонщину.

"Ні стрільб, ні теорії, нічого", – мобілізовані у РФ скаржаться на "навчання" перед відправкою в Україну

Сьогодні, 27 вересня, у Мережі з'явилися кадри з так званих "навчальних зборів", мобілізованих у РФ. Росіянин скаржиться, що вже 29 вересня вони воюватимуть проти ЗСУ.

Ролик виклав на своїй сторінці у Telegram-каналі український журналіст Андрій Цаплієнко.

Чоловік зізнається, як командир 1-го танкового полку офіційно заявив, що жодних навчань не буде. Усі мобілізовані у четвер, 29 вересня, виїжджають на фронт на Херсонщину.

Голос за кадром також заявив, що вони не пройшли ні практики, ні теорії, стрільб також не було.

Мобілізований у відеозверненні дав зрозуміти, щоб інші росіяни призовного віку самі думали, що на них чекає попереду, та робили з цього свої висновки.

Напередодні у Мережі з'явилася інформація, що 26 вересня до окупованого Криму прибуло одразу 10 вагонів із мобілізованими. Ймовірно, у тому числі й герой цього ролика.

Раніше ми повідомляли, що 26 вересня на Південнобузькому напрямку ЗСУ ліквідували 77 окупантів і знищили одразу три ЗРК "Панцир".

Нагадаємо, українська розвідка виклала у Мережу радіоперехоплення, в якому окупанти скаржаться, що під Херсоном із 2 тисяч бійців у строю залишилося лише 20.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини