27 вересня 2022, 08:33

"РФ обрала просто ідеальний сценарій для ЗСУ", – Залужний про перші дні війни

ВСУ спеціально у перші дні війни заманювали ворога якнайдалі вглиб України, щоб порушити їхню логістику, пояснив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

"РФ обрала просто ідеальний сценарій для ЗСУ", – Залужний про перші дні війни

Напередодні видання Time присвятило свою обкладинку Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному, який дав ресурсу розгорнуте інтерв'ю щодо перших днів війни.

У перші дні російського вторгнення ЗСУ спеціально заманювали ворога якнайглибше в Україну, щоб повністю порушити всю їхню логістику, інформує Time.

Водночас українські захисники робили все можливе, щоби ворог не захопив столицю, саме тому вони дозволяли ворогові швидко просуватися вглиб країни, а потім знищували військову техніку та живу силу противника у тилу.

Вже на 6-й день російського вторгнення командування ЗСУ зрозуміло, що така тактика дає плоди. Окупанти так і не змогли захопити жодного з аеропортів поблизу Києва. При цьому вони почали надто глибоко просуватися всередину країни та залишилися без лінії поставок.

Залужний здивувався тактиці ворога, коли російське командування просто "гнало на вірну смерть" своїх солдатів. А цей сценарій ідеально підходив до самого Головнокомандувача ЗСУ.

Журнал із інтерв'ю Залужного вийде випуском за 10-17 жовтня. Назва інтерв'ю – "Генерал Валерій Залужний і український шлях війни".

За словами Залужного, Україна обов'язково переможе, однак, як вчить історія, це ще не буде фінал, а лише перепочинок перед наступною битвою з агресором.

Раніше ми повідомляли, що, за словами Зеленського, ціллю №1 як ЗСУ, так і окупантів є Донбас.

Нагадаємо, на думку Маломужа, глава РФ може застосувати ядерну зброю, проте, найімовірніше, Путін просто балансує на межі фолу.

Крім того, Залужний озвучив цілі військової кампанії на 2023 рік: "ЗСУ мають змусити росіян відчувати війну".

Тим часом українські астрологи впевнені, що "генерал Залужний їх розіб'є": Влад Росс назвав максимальні терміни завершення війни в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини