24 вересня 2022, 21:01

Жданов назвав місто, яке буде "жертвою" масованих ворожих обстрілів замість Харкова

Військовий експерт Олег Жданов розкрив плани Кремля щодо ракетного терору України, озвучивши головну мету ворога.

Жданов назвав місто, яке буде "жертвою" масованих ворожих обстрілів замість Харкова

Військовий експерт Олег Жданов нагадав про те, що завдяки заслугам ЗСУ зі звільнення Харківщини місто більше не можуть обстрілювати із РСЗВ і тепер лише прилітають ракети. При цьому полковник ЗСУ наголосив на тому, що для ворога важливо тероризувати якесь велике українське місто, тому окупанти обрали іншу жертву, і це Запоріжжя, де ситуація з кожним днем стає дедалі складнішою.

Думку Олега Жданова з приводу того, яке місто України зараз найбільш вразливе перед армією РФ з погляду обстрілів, можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

Військовий експерт висловив свою думку щодо того, чому саме Запоріжжя тепер найбільше страждає від різних видів ворожих обстрілів. Досвідчений військовий вважає, що така доля чекала б на будь-яке велике місто, яке знаходилося б настільки близько до лінії фронту, як зараз Запоріжжя.

Олег Жданов перерахував ті види озброєння, які застосовуються для обстрілів Запоріжжя: "Запоріжжя обстрілюють ракетами, Запоріжжя обстрілюють реактивними системами великої дальності типу "Смерч", Запоріжжя обстрілюють ракетами "С-300", переробленими у клас "земля-земля", саме тому у Запоріжжі збільшилися ракетні обстріли".


Раніше Жданов розповів, якою чисельністю має бути армія РФ, "щоб заволодіти всією Україною".

Тим часом Жданов назвав терміни визволення Херсонщини.

Нагадаємо, Жданов назвав військову подію в Україні, яка "для Росії буде нищівним ударом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини