17 вересня 2022, 18:02

"Ленд-ліз" від Путіна: ЗСУ захопили близько 10 російських танків і БМП у Харківській області

Армія РФ біжить з України, не встигаючи забирати бронетехніку: на Харківщині знайшли безліч танків.

"Ленд-ліз" від Путіна: ЗСУ захопили близько 10 російських танків і БМП у Харківській області

17 вересня у Мережі показали нові трофеї ЗСУ у Харківській області. Українські військові знайшли не менше 10 танків і БМП, кинутих ворожими військами. Захоплену бронетехніку назвали "ленд-лізом" від Росії, за її допомогою тепер виганятимуть окупантів із території України.

Відео опублікували у Telegram-каналі "Труха Україна", поставивши питання про те, на чому тепер загарбники їздитимуть на параді 9 Травня.

На записі показано, як два бійці досліджують техніку, кинуту солдатами Путіна, що втекли, й обирають собі танки та БМП. За словами одного з героїв, "тут танків на всіх вистачить", йому також вдалося знайти боєкомплект. Наприкінці відео, ймовірно, чути постріл.

У наступному записі військовослужбовець повідомляє, що його товариші по службі вже заводять нові танки та БМП.

Нагадаємо, ще 15 вересня повідомлялося, що українській армії у Харківській області вдалося захопити контрбатарейну РЛС "Зоопарк" і артилерійську командно-штабну машину "1В14".

Раніше, 14 вересня, стало відомо, що ворожі війська, які втекли з Харківщини, кинули близько 200 одиниць бронетехніки, серед якої танки "Т-80", БМП-2 й інші.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини