15 вересня 2022, 07:58

Левін пояснив, чому ЗСУ "не потрібно штурмувати ув лоб Донецьк і Луганськ": "Я впевнений"

Офіцер Ізраїлю Ігаль Левін розповів, яку вибрати стратегію визволення тимчасово окупованої території на Сході України.

Левін пояснив, чому ЗСУ "не потрібно штурмувати ув лоб Донецьк і Луганськ": "Я впевнений"

На думку ізраїльського військового, окупанти не вміють приймати бій, якщо ЗСУ починають брати ініціативу до своїх рук і наступати, то армія РФ ретується. Ігаль Левін нагадав: ворог відступав щоразу, коли розумів, що Збройні сили України розпочали контрнаступ.

Свою думку щодо того, чому ЗСУ не потрібно намагатися штурмувати окупантів на Луганщині та Донеччині, Ігор Левін аргументував в інтерв'ю для телеканалу "Прямий", яке можна подивитися на YouTube.

Офіцер ізраїльської армії впевнено заявив, що дії ворога досить передбачувані та відступатиме він щоразу, пасуючи перед небезпекою: "Ми бачимо, що це не виняток: у нас є система, у нас є правила. Те ж саме, я впевнений, відбудеться і на Півдні. Те саме відбудеться і в інших регіонах. Це стосується і Криму, і Донецька, і Луганська".

Потім Ігаль Левін розповів, яку стратегію потрібно обрати військовому командуванню України, плануючи операції зі звільнення тимчасово окупованих територій: "Не потрібно штурмувати у лоб Донецьк і Луганськ. Треба вийти на адміністративний кордон із РФ, відрізати ці міста, щоб вони залишилися на території України блоковані, а далі ультиматум тим бойовикам, які там будуть блоковані та закриті".


Раніше Ігаль Левін розкрив труднощі із руйнуванням Кримського мосту.

Тим часом Ігаль Левін спрогнозував долю Кримського мосту.

Нагадаємо, Ігаль Левін підбив підсумки "Рамштайну - 5".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини