6 вересня 2022, 08:18

У ISW розповіли, як контрнаступ ЗСУ "давить" на РФ і на колаборантів

Контрнаступ ЗСУ на півдні України з кожним днем завдає відчутного удару по логістичним й адміністративним можливостям РФ на окупованих територіях.

У ISW розповіли, як контрнаступ ЗСУ "давить" на РФ і на колаборантів

Контрнаступ ЗСУ спрямований не лише на знищення складів з боєприпасами та живої сили противника, а й на психологічний тиск на російську окупаційну владу.

Таку думку озвучили аналітики з американського Інституту вивчення війни, виходячи з інформації, яка є у Мережі.

Так, колаборант Кирило Стремоусов в інтерв'ю ТАРС повідомив, що область готова до "референдуму", проте його перенесли через міркування "безпеки". Пізніше сам Стремоусов на своїй сторінці у соцмережі заявив, що його слова неправильно витлумачили та він готовий провести "референдум", проте ще не визначився з датою.

Обидві заяви колаборанта свідчать про високий рівень дезорганізації всередині окупаційних режимів.

Путін у публічному виступі спеціально похвалив мобілізованих з "ЛДНР", тим самим він дорікнув роботі свого військового відомства, яке так і не дало потрібних результатів після 6 місяців війни в Україні.

Експерти заявляють, що такою заявою Путін хоче залучити до лав ЗС РФ нових добровольців, які готові воювати в Україні. З іншого боку, глава Кремля вкотре хоче показати ЗМІ, що головна мета "спецоперації" - "звільнення" всього Донбасу, де мобілізовані з "ЛДНР" і відіграють ключову роль.

З головних тез варто виділити той факт, що напередодні російські війська провели наземну операцію у районі Сіверська та Бахмуту.

Український спецназ провів свою операцію у районі Енергодару проти ФСБ.

Крім того, Кремль намагається вербувати до лав ЗС РФ хворих та немічних людей, агітуючи вступати до лав армії прямо у лікарняних палатах.

Раніше у Мережі з'явилися кадри з передової на Херсонщині, зняті російськими окупантами після роботи української артилерії.

Нагадаємо, Арестович озвучив втрати ворога за перші чотири дні контрнаступу ЗСУ на Південнобузькому напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини