5 вересня 2022, 08:18

У ISW заявляють, що ЗСУ перейшли у контрнаступ не лише на Херсонщині

Контрнаступ ЗСУ йде не лише на Південнобузькому напрямку, а й на Донбасі.

У ISW заявляють, що ЗСУ перейшли у контрнаступ не лише на Херсонщині

Напередодні президент України підтвердив інформацію про те, що ЗСУ звільнили на Херсонщині два та на Донбасі один населені пункти. Ці події свідчать про те, що контрнаступ йде не лише на Півдні України, а й на Сході.

Таку думку озвучили аналітики з Інституту вивчення війни, проаналізувавши ситуацію на фронті минулої доби.

Джерело повідомляє, що українські захисники успішно просуваються на заході Херсонщини, а також закріпилися за Сіверським Дінцем на території Донецької області.

Швидкість наступу змінюватиметься з кожним днем, оскільки ЗСУ необхідно знищити всі транспортно-логістичні маршрути окупантів і водночас послабити моральний дух російських солдатів.

Аналітики з ISW не сумніваються, що і російська армія намагатиметься відвоювати втрачені території або проводити артилерійські обстріли по раніше звільненим ЗСУ населеним пунктам.

Останні успіхи української армії дають право російським блогерам уже не так сильно вірити в успіх своєї армії в Україні й озвучувати виключно ту риторику, яку від них вимагають у Кремлі.

З ключових тез за минулу добу на фронті можна відзначити відео від The Insider, на якому можна побачити російські РСЗВ, які  обстрілюють Нікопольщини з території ЗАЕС.

Українська артилерія продовжує завдавати прицільних ударів по складах з БК і військовій силі супротивника.

В Україні заявили про звільнення Високопілля, а у Міноборони РФ стверджують, що ця новина не відповідає дійсності.

ЗМІ повідомляють, що бійці зі 127-го полку "ДНР" повним складом відмовилися воювати.

Російська армія продовжує перекидати військову техніку у районі окупованої території Запорізької області. Окупанти провели наземну атаку на північний схід від Бахмуту.

Раніше російський опозиціонер Невзоров заявив, що на сьогоднішній день після 6 місяців війни в Україні російській армії нема чим і похвалитися.

Нагадаємо, американський генерал Ходжес закликає США провести "демілітаризацію" РФ під час війни в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини