1 вересня 2022, 07:48

Петро Черник розповів, коли розпочнеться фінальна фаза війни: "Ми неминуче..."

Військовий експерт Петро Черник вкотре нагадав, що до зими війна може не закінчитися, озвучивши термін фінальної фази протистояння.

Петро Черник розповів, коли розпочнеться фінальна фаза війни: "Ми неминуче..."

Відповідаючи на питання ведучих програми "ТСН", військовий Петро Черник впевнено заявив, що бойові дії вщухнуть на період холодів через погодні умови. Військовий експерт вважає, що перемогти ворога ЗСУ зможуть лише навесні, 

у чому їм підмогою буде військова допомога, яку ми отримаємо за ленд-лізом, а ключову роль у цьому відіграє авіація.

Інтерв'ю Петра Черника для програми "ТСН" можна переглянути на каналі YouTube.

Одна з ключових думок, яка пролунала від військового експерта, звучить так: "У стратегічному підсумку ми неминуче переможемо, але я не шанувальник теорії про те, що це станеться швидко".

На тему того, як розгортатимуться події на фронті найближчим часом, Петро Черник пояснив так: "Щодо прогнозів. Моя позиція (стояв на ній і стоятиму), на мій погляд, швидше за все, на осінь, коли йдуть сильні дощі та важка техніка не зможе рухатися суходолом, ця фаза війни затихне, не скасовується. У мене немає стратегічного оптимізму, що ми їх до нового року виб'ємо з усіх наших територій".

Потім від фахівця з ведення бойових дій пролунав прогноз щодо фінальної фази війни, після якої Україна переможе: "Скоріше за все, навесні, як тільки висохне земля, почнеться чергова фаза російсько-української війни, яка у підсумку має поховати  московський імперіалізм".


Раніше Черник назвав недостатню складову для контрнаступу на Херсонщині.

Нагадаємо, Петро Черник перерахував етапи війни, які приведуть Україну до перемоги.

Також Петро Черник назвав терміни здобуття Україною авіації, що буде переломним моментом у війні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини