11 серпня 2022, 13:37

"Одна ракетка тільки долетіла", – в ефірі у Скабеєвої РФ спробувала приховати великий провал у Херсоні

Стремоусов у прямому ефірі у Скабеєвої спробував заспокоїти росіян і заявив, що ЗСУ нібито влучили по Антонівському мосту у Херсоні лише один раз.

"Одна ракетка тільки долетіла", – в ефірі у Скабеєвої РФ спробувала приховати великий провал у Херсоні

Російський колаборант і "голова" окупаційної адміністрації Херсону Кирило Стремоусов в ефірі РосТВ стверджує, що Антонівський міст нібито "майже не постраждав" від обстрілів ЗСУ. Намагаючись заспокоїти росіян в ефірі ток-шоу "60 хвилин" пропагандистки Ольги Скабеєвої, він заявив, що українська армія нібито змогла влучити лише один раз по мосту.

"Одна ракетка лише долетіла", - заявив він.

Брехня Стремоусова виглядає ще комічніше, оскільки у цей момент самі росіяни показували величезні дірки після вибухів ракет на Антонівському мосту, який після вогневоїатаки ЗСУ більше не придатний до використання та перекидання військової й автомобільної техніки окупантів.

На фрагмент ефіру звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський. У своєму телеграм-каналі він зазначив, що Стремоусов є живим доказом неминучості поразки РФ в Україні, оскільки Москва зробила ставку на брехливих і некомпетентних фриків.

"З усіх можливих кандидатів в окупаційну адміністрацію Росія завжди обирає найкомічніших, жалюгідніших і тупих фриків. І результат такої кадрової політики може бути лише один - абсолютна дискредитація ідей "руського світу" та невідворотний підсумковий провал", - зазначив він.

Раніше в Інтернеті з'явилося нове відео наслідків обстрілу Антонівського мосту.

Нагадаємо, пропагандист росЗМІ та так званий російський "військор" Андрій Руденко опублікував відео наслідків удару ЗСУ по позиціях російської армії у Новій Каховці, випадково "засвітивши" підбиту російську станцію радіоелектронної боротьби "Репелент-1".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини