7 серпня 2022, 13:59

ЗМІ зловили Amnesty International на "пропутинській" позиції щодо війни в Україні та "м'якості" до фашизму

Британські журналісти показали, як Amnesty International перекладає провину за вбивство українців з Росії на самих українців.

ЗМІ зловили Amnesty International на "пропутинській" позиції щодо війни в Україні та "м'якості" до фашизму

Організація Amnesty International виправдовує масові вбивства українців армією РФ, демонструє пропутинську позицію та дискредитує себе.

Про це заявили у публікації у британській газеті The Times, аналізуючи доповідь Amnesty International щодо України.

По-перше, гуманітарну організацію звинувачують у байдужості до жертв і постраждалих від вторгнення Росії. По-друге, засуджують за м'якість до проявів фашизму із боку РФ. По-третє, The Times спростували твердження Amnesty International про те, що житлові квартали українських населених пунктів обстрілюються армією РФ тому, що там знаходяться українські війська. Британське видання вказало на те, що війська окупантів часто не шукають військових цілей, а прагнуть вбивати мирне населення, те саме вони робили у Сирії та Чечні. Все, що роблять українські війська у житлових районах, – це захищають їх від обстрілів і допомагають евакуюватися людям.

У The Times погодилися зі словами президента Володимира Зеленського, який звинувачував Amnesty International у перекладанні провини з російських убивць на їхні жертви.

По-четверте, британські ЗМІ звернули увагу на те, що центральний офіс, що знаходиться у Лондоні, зовсім не консультувався з українським офісом організації, у результаті Київ засудив їх, а у Москві звіт ухвалили "на ура" та продублювали на сторінках кремлівських пропагандистських видань.

У Мережі висловлюють надію, що Amnesty International буде покарано за таку позицію, вона втратить фінансування та припинить існування.

Нагадаємо, 6 серпня на публікацію Amnesty International відреагував Дмитро Ярош. Командувач Української добровольчої армії назвав зазначену організацію "тваринами", закликавши заборонити їх.

Раніше, 30 липня, "Український Діалог" вже писав про безпорадність Червоного Хреста й ООН, які гарантували безпеку захисників Маріуполя, що перебували в Єленівській колонії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини