4 серпня 2022, 08:15

Арестович назвав першочергове завдання ЗСУ на Південному напрямку

Звільнення Херсона – це головне завдання ЗСУ на сьогодні, наголосив Олексій Арестович.

Арестович назвав першочергове завдання ЗСУ на Південному напрямку

Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович наголосив, що на сьогоднішній день головним завданням українських захисників є звільнення від рашистів обласного центру України, який ворог взяв ще у березні.

Учора, 3 серпня, на своїй сторінці у Telegram-каналі Арестович повідомив, що окупанти не мають сил, щоб "дійти до Києва". Він нагадав, що окупанти досі не можуть вийти на межі Краматорська та Слов'янська, а вони вже знову мріють про Київ.

Російська армія поки що не досягла жодної з поставлених цілей, саме тому Кремль намагається змусити Київ сісти за стіл переговорів.

Для ЗСУ на сьогоднішній день головним завданням є успішний контрнаступ, внаслідок якого необхідно звільнити Херсон, а далі й інші населені пункти України.

Арестович також заявив, що Донбас – це прикриття. Насправді російська армія готує наступ зовсім на іншому напрямку. Кремль спеціально анонсував свою ставку на Донбасі, щоб ЗСУ стягнули туди всі свої резерви.

Насправді ворог стягує війська на Півдні, щоб перейти у наступ на Запорізькому та Херсонському напрямках. Вже наступного тижня очікуються перші атаки противника у цих регіонах.

Раніше ми повідомляли, що 3 серпня українські захисники на Південнобузькому напрямку змогли ліквідувати 31 рашиста та знищити два опорні пункти ворога.

Нагадаємо, у ніч на 4 серпня українські артилеристи знову завдали прицільного удару по Антонівському залізничному мосту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини