2 серпня 2022, 15:33

”Солдати РФ ночують у лісах, бояться”, – Ярош підбив підсумок грандіозного розгрому окупантів у Брилівці

Внаслідок удару HIMARS по залізничному вокзалу у Брилівці армія РФ зазнала колосальних втрат у живій силі та техніці, повідомив Дмитро Ярош.

”Солдати РФ ночують у лісах, бояться”, – Ярош підбив підсумок грандіозного розгрому окупантів у Брилівці

30 та 31 липня ЗСУ за допомогою реактивних систем залпового вогню HIMARS вдарили по місцевому скупченню російських окупантів у селищі Брилівка на Херсонщині.

Втрати армії РФ колосальні. Підсумки бойової операції опублікував 2 серпня у Facebook командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош, посилаючись на дані Центру партизанського руху УДА.

Удару було завдано по залізничному вокзалу, який російські окупанти перетворили на свій логістичний хаб. Серед знищеної техніки були помічені артилерійські установки "Тюльпан" і "Мста-С", РСЗВ "Града", танки, БТР і БМП.

"За словами солдатів ЗС РФ, зараз вони ночують у полях і лісах, дуже бояться. Розповідають, що перед відправкою їм повідомляли, що в Україні тихо, все добре та вони їдуть для підтримання порядку. А тепер за одну ніч у них загинула майже 1 тисяча особового складу", – розповів Ярош.

За його даними, загиблих з місця події вивозили вантажівками та залізничними ешелонами до анексованого Криму.

Ярош уточнив, що лише у будівлі вокзалу перебували близько 400 російських окупантів, приблизно 200-300 розміщувалися у диспетчерській і ще близько 400 були поряд. Усі будівлі було зруйновано.

Крім загиблих, є велика кількість поранених. Для їхнього лікування зібрали всіх медиків в окрузі.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що з'явилося відео з Брилівки після удару HIMARS: росіяни у паніці розбігаються у різні боки, чути вибухи БК.

Ми також писали, що у Брилівці на Херсонщині окупанти виселяють місцевих із їхніх будинків.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини