27 липня 2022, 11:24

"Це все, що від нього залишилося", – з'явилося відео величезних дірок і вирваної арматури на Антонівському мості

Вибухи були настільки потужними, що на поверхні мосту залишилися великі дірки з діаметром кілька метрів, з яких стирчать прути арматури.

"Це все, що від нього залишилося", – з'явилося відео величезних дірок і вирваної арматури на Антонівському мості

У Мережі опубліковано відео реального стану Антонівського мосту у Херсоні після ювелірного удару ЗСУ минулої ночі. На опублікованих кадрах добре видно, що споруда зазнала значних пошкоджень і, швидше за все, окупанти більше не зможуть використовувати міст у військових цілях.

Удар ЗСУ припав на те ж місця, куди снаряди потрапили кількома днями раніше. Вибухи були настільки потужними, що на поверхні мосту залишилися великі дірки з діаметром кілька метрів, з яких стирчать сталеві прути пошкодженої сталевої арматури.

Відео вдалося зняти журналістам херсонського видання "Міст", які пробралися до безпосередньої точки завдання удару.

"Все, що залишилося від Антонівського мосту у Херсоні. Вночі ЗСУ вдарили по ньому "Хаймарсами". Міст не впав, проте рух ним неможливий. Споруді потрібен капітальний ремонт", - коментують відео ЗМІ.

Нагадаємо, ще кілька днів тому призначена РФ місцева окупаційна адміністрація стверджувала, що міст перебуває під надійним захистом ППО РФ.

Як писав Діалог.UA, ЗСУ встановили вогневий контроль над мостами у Херсонській області за допомогою американських систем HIMARS.

Пропагандистські ЗМІ виклали у Мережу кадри з Антонівського мосту, яким українська артилерія втретє завдала прицільних ударів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини