13 липня 2022, 17:30

Знищено танки, БМП і майже 40 російських солдатів: бійці "Азова" розбили позиції ворога на Харківщині

Російська армія зазнала тяжких втрат під час боїв у Харківській області завдяки успішній операції бійців ССГ "Азов".

Знищено танки, БМП і майже 40 російських солдатів: бійці "Азова" розбили позиції ворога на Харківщині

Бійці ССО "Азов" успішно атакували позиції російських військ у населеному пункті Варварівка у Харківській області. У ході зіткнення супротивник втратив 37 осіб особового складу та 12 одиниць техніки.

Відповідні цифри наводяться у Telegram-каналі ССГ "Азов".

Серед знищеної техніки 7 бойових машин піхоти, два танки, а також три легкові автомобілі, призначені для переміщення особового складу.

Бійці "Азова" опублікували відеофрагмент бойового зіткнення, що демонструє знищення однієї з вищезгаданих одиниць техніки ворога. Після точного влучення над позицією противника піднімається стовп густого диму.

Раніше повідомлялося, що спецназ ГУР провів унікальну операцію у тилу російських окупантів у Херсонській області, під час якої вдалося врятувати з полону п'ятьох людей. Силовики змогли зайти до будинку, де загарбники тримали українців.

Тим часом ЗСУ показали удар по позиціях російської армії "розумним" снарядом SMArt 155. На кадрах видно, як німецький боєприпас поділяється на два суббоєприпаси та вибухає у районі ворожої цілі.

До цього артилеристи ЗСУ за допомогою однієї гаубиці М777 натовського калібру розгромили скупчення військової техніки ЗС РФ на південній ділянці фронту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини