12 липня 2022, 13:05

"Його просто немає. Там нічого не залишилося", – окупанти про наслідки удару ЗСУ по складах у Новій Каховці

Вибух складу із боєприпасами у Новій Каховці був настільки потужним, що на його місці не залишилося нічого після детонації.

"Його просто немає. Там нічого не залишилося", – окупанти про наслідки удару ЗСУ по складах у Новій Каховці

Ракетний залп ЗСУ повністю знищив російський склад із боєприпасами у Новій Каховці, підрив якого стався напередодні ввечері. Російські представники стверджують, що окупанти втратили все, що знаходилося на місці вибуху складів із боєкомплектом.

"Його просто нема. Все згоріло. Там нічого не залишилося", - заявила місцева колаборантка Наталія Казарян у коментарі для росЗМІ.

Більше того, намагаючись приховати провал російських військових, пропагандисти почали розповсюджувати версію про те, що замість боєприпасів у Новій Каховці нібито було знищено склад із гуманітарною допомогою. На це звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський.

У своєму телеграм-каналі він опублікував фрагмент заяви Казарян (глава центру гуманітарної допомоги у Новій Каховці), яка стверджує, що нібито "гуманітарка" сьогодні при нічному обстрілі згоріла повністю без залишку.

Окупанти нікого на підірваний склад не пропускають, намагаючись засекретити, і, маскуючи свій провал, поширюють версію про "склад з продуктами". Однак фотографії все ж таки потрапили до Мережі. Більше того, намагаючись поширити версію про "склад з гуманітарною допомогою", колаборантка зізналася у гуманітарній катастрофі, яка розгортається на окупованій російськими військовими території Херсонської області.

"35 тонн у потерть! Продукти буквально розлетілися на атоми. І подивитися на згарище, звичайно ж, не можна. Дуже секретно. Просто як у тому фільмі: три порції шашлику викинула у прірву.

Але кайф далі. Представник окупаційної адміністрації відразу зізнається, що у Новій Каховці після приходу Росії ніхто не отримує ні зарплат, ні пенсій, тобто російські "визволителі" 4 місяці просто морять людей голодом, свідомо влаштовуючи гуманітарну катастрофу. А у цей час на російському телебаченні розповідають, як щасливо живе населення окупованих територій та як там усі раді окупантам", - зазначає Казанський.

Російські військові пропагандисти після масштабних вибухів у Новій Каховці визнають, що вони не мають можливості зупинити ракетні удари HIMARSів.

А поки що пропагандисти вигадують "правду" про удар по своєму складу, жителі окупованого міста радіють знищенню загарбників.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини