12 липня 2022, 12:33

"Це меседж для РФ", – Анатолій Кравчук пояснив, чому керівництво України анонсувало контрнаступ

"Анонс" про контрнаступ на Херсонському напрямку не порушує принципу таємності під час військового стану, а, навпаки, було зроблено з певними цілями.

"Це меседж для РФ", – Анатолій Кравчук пояснив, чому керівництво України анонсувало контрнаступ

Військовий експерт Анатолій Кравчук, який спеціалізується на інформаційних технологіях, заявив в інтерв'ю Володимиру Полуєву, що "анонс" масштабного контрнаступу на Херсонському напрямку не лише доречний, а й необхідний для України. За його словами, це чіткий меседж як для Росії, так і для західних партнерів.

"Я впевнений, що ця заява насамперед для росіян, щоб вони чітко розуміли: ми не зупинимося. Путін уже схиляє наше керівництво до переговорів, але воно на це не йде. А якщо воно на це не йде, тобто відчуває себе набагато впевненіше. У цьому плані Путін отримав гарного ляпасу, - сказав Кравчук. - Але ще раз підкреслю: вони постійно намагатимуться схилити нас до цих переговорів. І ось тут заява Резнікова, як на мене, це чіткий меседж Росії, що ми зібралися йти до кінця, а не до якогось кордону, на якому ви (росіяни – ред.) зупинитеся та почнете качати свої права".

Друге посилання, за словами експерта, призначене для західних країн-союзників. Міністр оборони Олексій Резніков нібито каже: "Хлопці, давайте, допомагайте, бо ми вже готові, але для цього нам потрібне озброєння. Мільйонну армію ми можемо зібрати, людей у нас достатньо, але зброї не вистачає".

"Тому у цьому випадку я не бачу жодної проблеми у стратегічних моментах. Він (Резніков – ред.) не відкриває щось наперед, не озвучує основні напрями наступу, ні, адже британці вже давно говорять про цей контрнаступ на Херсонському напрямку. Міністр оборони не відкрив жодної надзвичайно секретної інформації, він просто сконцентрував увагу на двох дуже важливих тезах як для нашого супротивника, так і для наших союзників", – пояснив Анатолій Кравчук.

Потім він додав, що терміни контрнаступу залежатимуть від партнерів, тому що людський ресурс ми можемо зібрати досить швидко та якісно, а ось щодо озброєння Рєзніков говоритиме з представниками країн-союзників після того, як Генштаб чітко озвучить список всього необхідного.

Нагадаємо, Денис Ярославський озвучив найголовнішу проблему, що нависла над Харковом.

Також ми повідомляли, що росіяни визнали неможливість зупинити HIMARS: "Вже пізно, на це підуть роки".

Раніше Олексій Арестович заявив, що Україні важливо не допустити проведення референдумів на окупованих територіях.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини