7 липня 2022, 13:40

"Після того як HIMARS розгурхали склад у Попасній", – російська армія оголосила про паузу у боях в Україні

Російські війська беруть паузу у боях в Україні, заявляє Міноборони РФ. Латиніна вважає, що окупантам наступати просто нема чим.

"Після того як HIMARS розгурхали склад у Попасній", – російська армія оголосила про паузу у боях в Україні

Міністерство оборони РФ оголосило про "паузу" у боях, тому що у підрозділах окупаційних сил проводяться "заходи щодо поповнення бойових можливостей". Раніше глава Кремля Путін визнав, що після боїв на Луганщині окупанти були серйозно виснажені.

Солдатам російської армії нібито "надано можливість відпочити, отримати листи та посилки з дому". Раніше дати військовим відпочинок закликав Путін, проте він говорив лише про частини, які брали участь у захопленні Лисичанська. Однак тепер російська армія змушена взяти паузу по всій лінії фронту, випливає з повідомлення російського Міноборони.

Відома російська журналістка Юлія Латиніна на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter зазначила, що російські військові намагаються замаскувати реальну причину зупинки наступу, пов'язану з відсутністю боєприпасів.

"Після того як "Хаймарси" розгурхали острів Зміїний, Міноборони оголосило, що йде з нього як "жест доброї волі". А після того як "Хаймарси" розгурхали склад у Попасній, Путін оголосив, що військам "треба відпочити". Зворушлива турбота, коли наступати нема чим", - зазначила Латиніна.

У соціальних мережах користувачі не вірять заяві окупантів.

"Хотіли по-швидкому взяти Берлін, але з доброї волі втратили значну частину гарматного м'яса, склади вибухають, стріляти нічим, тому беремо паузу", - коментує заяву російських військових Телеграм-канал "Україна 365".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у боях за Сєвєродонецьк - Лисичанськ втрати угруповання РФ перевищили 50%: не здатні навіть на оборону.

Ми також писали, що в ОРДЛО яскраво палає: вибухає те, що РФ стягувала на Донбас 8 років.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини